Naruto - Way of Ninja

Opis forum


#1 2011-02-05 21:40:01

Fate

http://img205.imageshack.us/img205/7200/santl.png

Zarejestrowany: 2011-02-03
Posty: 40
Punktów :   

początek

P - pytanie
O - odpowiedź

=============================
P-Jak mam w to grać? Skąd ściągnąć?
O-Nic nie musisz ściągać, grasz pisząc posty. GN jest grą PBF - Play By Forum.(Gra przez forum)

P-Co to sygnatura?
O-Sygnatura to miejsce w twoim profilu, przeznaczone na statystyki, techniki, oraz umiejętności.
Możesz tam także wpisać coś od siebie lub ją przyozdobić. (Kolorami, obrazkami etc.)



P-Co mam zrobić, jak mam już sygnaturę?

O-Grać, zdobywać rangi, a przede wszystkim cieszyć się grą i atmosferą forum, rozmawiać z innymi użytkownikami i wykonywać misje drużynowe.

P-Jestem biedny! Skąd wziąć złoto?

O-Złoto dostaje się za wykonywanie misji, dodatkowo co środę otrzymujesz określoną wypłatę.

P-Jak kupować w sklepiku?

O-Piszesz post w wątku „Kupno”. Oczywiście aby coś kupić musisz mieć na to złoto. Aby post był poprawny wypisz przedmioty które chcesz kupić, cenę każdego z nich i ogólną sumę do zapłacenia.



P-Jak walczyć?
O-Walka odbywa się przez pisanie postów.
Najpierw należy kogoś wyzwać na pojedynek(najlepiej na chatboxie), jeżeli się zgodzi - przystępujecie do walki treningowej, lub na wyzwaniach. Musisz tez poprosić kogoś o Randze Jounin lub wyższej aby był sędzią (musi to być osoba bez strona mogę być nawet ja)
Aby wygrać wystarczy odrobina wyobraźni
.

P-Co to SPAM?
O-Spam to bezsensowna wiadomość, lub rozmowa nie na temat. SPAM jest karany zwykle w postaci grzywny, bywa że odejmowane są także posty, nie tylko złoto.

P-Jak ominąć kary?
O-Musisz przeczytać regulamin, jeżeli to zrobisz - unikniesz większości kar.
Od czasu do czasu może się zdarzyć że niechcący go złamiesz, jednak rzadko się to zdarza.




P-O co chodzi z Naturą Chakry?
O-Przy rozpoczęciu gry otrzymujesz losową naturę chakry. Będzie ci ona dawała "zniżkę", jeżeli chodzi o chakrę za jutsu. Dlatego ważne jest żeby dobrać techniki do niej pasujące.


P-Czy mogę zmienić nick?
O-Oczywiście, jednak musisz przy tym podać swój stary nick. Ważne jest żeby nowo wybrany przez ciebie nick nie był związany z postacią z Anime, użyj trochę wyobraźni. O zmianę nicku można prosić w odpowiednim do tego dziale lub napisać do administratora . Zmiana nicku jest jednorazowa.


P-Czy po użyciu przedmiotu na sali treningowej, dany przedmiot znika z Karty Postaci?
O-Nie. Zużyte przedmioty znikają z Karty Postaci tylko po walkach na wyzwaniach


P-Czy Bunshiny posiadają cień?
O-Tak. Mimo, ze Bunshiny to tylko iluzja, posiadają cień.


P-Czy użytkownik "Kirigakure no Jutsu", widzi przez swoją mgłę?
O-Twórca mgły także nie widzi przez mgłę.


P-Co to jest NPC?
O-none playing charakter - postać sterowana przez administratora lub kage


Imie: Nieznane
Ksywka:Fate
Nazwisko:Uchiha
Klan:Uchiha
Wiek:19
Chakra:500.000
Waga/wzrost:185cm/80kg
Wioska:Konoha
Żywioł:Raiton i Katon

Ranga:Sannin
Kekkei Genkai:Sharingan
Umiejętność: Sensā, Kyōdo
Nindo(motoo):"Ból czyni ludzi silniejszymi. Niszcząc łączące nas więzi, otrzymujemy wspaniałą siłę"
"Liczy się tylko Rodzina to dla niej żyje"
Techniki: wszystkie E,D,C i B + Chidori(A),
Bakuretsu Kage Bunshin no jutsu(A), Kagura Shingan(A) , Chidori Nagashi(S) i Hiraishin no Jutsu(S)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.knightsofharmony.pun.pl www.wwe-superstars.pun.pl www.archiwistyka09-umk.pun.pl www.skijumpingmanager.pun.pl www.forumbezimienni.pun.pl